1 Temmuz 2008 Salı

alıntı

Özlem.. En mutlu özlem… sonu olan.. sonu özlediğinle biten.. varışı sevdan olan özlemler.. Özlem Ya gelmeyeceğini, gelemeyeceğini bildiğine özlem… ya orada olduğunu bildiğin ses vermeyene özlem…. Ya özlemekten korkana özlem… ya yaşamaktan korkana özlem.. ya düşlere özlem.. ya yarını olmayacak aşklara özlem.. gideceğini bilerek sevilene özlem.. Yaşanamayacaklara özlem… İşte sonu olmayan özlem.. İşte vazgeçilemeyen özlem.. işte çaresiz bekleyişe özlem.. İnsanın içini acıtan… boşlukta yaşanan özlemler… Peki var mı bu özlemin sonu…? biter mi….? bu özlem.. Söz verirsin kendine özlemeyeceğim diye… tutulur mu bu söz…..? Kalbindeki özleme söz geçer mi……? Özlem sevgidir… Özlem güçtür.. Özlem varoluştur. Özlem sevdandır.. Özlem bekleyiştir… Özlem içindeki acıdır.. Özlem özlememeyi hasrettir.. Özlem özlemeyeni özlemektir.. Özlem özleyeni özlemektir… Özlem gelemem diyeni bekleme güçüdür.. Özlem gidene ağıttır.. Özlem sevdana söz vermektir.. Özlem kalbine söz geçirememektir. Özlem kaçış değil var oluştur… Özlem çaresizlik değil çaredir.. Özlem vazgeçmemektir. Özlem kelimelerin yetersiz kaldığı andır. Özlem sessizliğin çığlığıdır.. Özlem yaşamındır.. Özlem gelmeyeceğini bilerek bekleyebilmektir. Özlem siyah gecelerde siyahın izi kalabilmektir.. Ve artık..

4 yorum:

beycaninsandigi dedi ki...

canım yazıyı çok begendim duyguları ne kadar güzel yansıtmışsın senmi yazdın ?

beycaninsandigi dedi ki...

canım çocuklar max etkinlikleri için sivasa gitmişlerdi biz sivaslıyız ama eşimin işinden dolayı tokatta yazşıyoruz sen sivastamı yaşıyorsun?

Şükrü Yılmaz dedi ki...

Günaydın Hayırlı Günler Gününüzün Sağlıklı Neşeli ve Bol Bereketli Güzel Olmasını Dilerim.Sevgiyle ,Saygıyla vede Sağlıkla Mutlu esen Kalın Allaha Emanet Olun.Saygılarımla

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
BENDE ATATÜRKÇÜYÜM ÜLKEMİ BAYRAĞIMI SEVİYORUM
VE ULUSALCIYIM ABD VE AB YE HAYIR
TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE
BENİDE TUTUKLASINLAR

Şükrü Yılmaz
Antakya-Hatay

http://sukruyilmaz.net
http://sukruyilmaz.net/blog

GÜLEN YÜZÜN SOLMUŞ SEVGİLİM SENİN

Gülen Yüzün solmuş sevgilim senin
bende hasretinle ağlar gezerim
Bekliyorum birgün dönersin diye
Ufukta gözlerim Kalbimde yerin

Bestekar:Şükrü Tunar
Yorum:Ayşegül Durukan - Şu anda Blogda Çalan MÜzik

Suppruss Takı dedi ki...

Blogcunun yüzünden yeni blog açmak durumunda
kaldım, yeni bloguma beklerim ve bağlantılarınıza
eklerseniz sevinirim, teşekkür ederim...
iyi pazarlar, sevgiler....
http://supprusstaki.blogspot.com

gönlümden geçenlere bakın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

bannerımı alırmısınız?


p>”"

gönlümden geçenler

gönlümden geçenler