5 Mart 2010 Cuma

bu sıırı gönderen arkadaşımacan dostuma teşekküredıyorum

Bir konuşsam Ah bir anlatabilsem bendeki seni İklimler susardı sesimin buğusunda Kelimeler bir bir çekilirdi yamaçlardan Bir konuşsam.. Ah anlatabilsem bendeki seni Fırtınalar sarardı bu güzel şehri Bulutlar kaybolurdu bakışlarında Güneş saçaklarını toplar giderdi Bir konuşsam.. Ah bir anlatabilsem bendeki seni Sendeki her şey kavgam olurdu Mücadelem olurdu savaş meydanları Mizacı sert bir bakışın ardından Hafif bir tebessüm olurdum Ve bir haykırış derinlerden. Bir konuşsam Ah bir anlatabilsem bendeki seni Sesim bir uçurum olurdu Bir çağlayan Doldururdu bütün yamaçlarını. Bir konuşsam Ah anlatabilsem bendeki seni Anlardım belki anlatabilirdim belki Kelimelerin bu kadar yetersizliğini...

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz .

2 yorum:

Adsız dedi ki...

[b]Автоспутник Украина[/b]

Внесены уточнения дорожной сети и адресной базы городов Киев и Днепропетровск.
Добавлены отсутствующие сегменты трассы Харьков – Днепропетровск.
Добавлена подробная дорожная сеть во всех населенных пунктах Киевской области: Бровары, Ирпень, Боярка, Вишневое, Фастов, Украинка, Обухов, Васильков, Узин, Белая Церковь, Сквира, Тараща, Богуслав, Мироновка, Кагарлык , Ржищев, Яготин, Переяслав-Хмельницкий, Березань. В данных городах частично присутствуют названия улиц, информация о запретах проезда не учитывается.
Добавлена база данных: 120 камер-радаров и 783 передвижных поста ГАИ/ДПС. За 400 метров Автоспутник выдаст визуальное и звуковое предупреждение.

[url=http://info.je1.ru/GPS_032.html]Подробнее...[/url]

papatya68 dedi ki...

vaaavv ne güzel yazmış kim yazmışsa yüreğine sağlık dostca kal canım

gönlümden geçenlere bakın

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

bannerımı alırmısınız?


p>”"

gönlümden geçenler

gönlümden geçenler